Ben

Semih Keçeci

2006 yılında enstrüman eğitimleri vermeye başladım. Elektro gitar, bas gitar, klasik gitar, akustik gitar ve ukulele dersleri ile beraber, müzik sanatı ve diğer bilimlerin ortak noktaları üzerine dersler vermekteyim.

Sosyal Medya Hesaplarım
İletişim

Semih Keçeci Kimdir

2009-2015 yılları arasında Gece Yolcuları, 2015-2016 yıllarında Harun Kolçak ve 2015 yılından itibaren halen devam eden şekilde Ogün Sanlısoy ve 2019 yılında yeniden geri dönüşüyle bairlikte Destan grubu ile sahne ve albüm kayıtları üzerine çalışmaya başladım ve devam etmekteyim. Bu süreler boyunda daha birçok sanatçı ve gruplarla albüm, konser, ve düzenleme çalışmaları yaptım. Bunlar arasında "Kolpa, Umut Kuzey, Neyse, İdil Çağatay, Zerrin Mete, Melih Ünen, Gürsel Artıktay" gibi isimler bulunmaktadır.

2009 yılından itibaren de müzik kendi dershanelerim, özel okullar ve kendi home stüdyomda dersleri vermekteyim.

Bir entrüman çalmayı öğrenmeyi istemek, onu öğrenmenin en önemli aşamasıdır. Bu enstrümanları öğrenmeyi gözünde büyütmeden sabır ve disiplin içinde eğitime başlayan onlarca öğrencim bugün bunları çalmanın mutluluğunu yaşamakta. Herkesin bir şekilde sanatla ilgilenmesi isteğindeyim. Kişisel gelişim ve sosyo-kültürel gelişim için bunu gerekli olarak görüyorum. Gitar, kolayca ulaşabileceğimiz bir müzik enstrümanı ve çalması da hiç zor değil. Eğitimlerimde bunun nasıl geliştirilmesi gerektiği ve gitar çalma süreci hakkında bilgiler veriyorum. Kesinlikle öğrenebileceğinize inanıyorum. Hayallerinizi daha fazla ertelemeden başlamanız dileğiyle.

Eğitimlerde ve konserlerde görüşmek üzere!